Spletno predavanje von Willebrand

maj 13, 2021
Vabimo vas na spletno predavanje s pogovorom z naslovoma:

Obravnava von Willebrandove bolezni in prenašalk pri deklicah

Obravnava von Willebradnove bolezni v odrasli dobi

Berite dalje

Svetovni dan hemofilije - Zoom predavanje

apr 15, 2021
Spoštovani člani Društva hemofilikov Slovenije, bolniki hemofiliki, strokovnjaki s področja medicine in farmacije, člani družin in priajtelji hemofilikov,
Berite dalje

Fizioterapija

mar 15, 2021
Prihodnji teden se na Kotnikovi ulici 30 v Ljubljani (prostori Modre fizioterapije) prične fizioterapija pod vodstvom Petre in Klare. Za termine kontaktirate fizioterapevtki osebno.

Terapije se bodo izvajale v skladu s trenutnim odlokom Vlade in sprejetimi Navodili in priporočili za izvajanje fizioterapevtske dejavnosti v času epidemije COVID-19.

Na terapije prihajate zdravi, brez kakršnihkoli znakov obolenja. Ob prihodu na terapije je potrebno izpolniti Vprašalnik ob prihodu pacienta na terapijo, ki vam je lahko posredovan tudi po elektronski pošti.

Prijava na e-obvestila

Prijavite se na e-novice in prejemali boste uporabne in koristne informacije o hemofiliji, novostih, in posebnih dogodkih.
spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.